Grigorij Klimov «Boží národ»

Kapitola 8. SPOLEK SATANA A ANTIKRISTA

Pokračujeme dnes v námětu židovské otázky studií, jak vykořenit problém antisemitismu. Došli jsme k analýze způsobu, jakým židé dosahují vrcholu vlády.

Židé jsou neustále obviňováni, že se pokoušejí ovládnout celý svět, a jak jsme se přesvědčili na základě předchozích studií, část pravdy v tom obvinění nepochybně je. Bohužel, za 2. světové války jejich světovláda dala, nevíme už po kolikáté, negativní výsledky, které pocítil celý svět.

V předešlé přednášce jsme se zabývali osobami, které stály na vrcholu bojujících stran: Hitlera, Stalina, Churchilla a Roosevelta. Došli jsme k přesvědčení, že všichni čtyři byli částeční židé, i když tento fakt historikové pečlivě skrývají. Přichází na řadu nová sociální a historická záhada. Pokusíme se najít, jakou cestou se tito lidé dostali na Olymp nejvyšší vlády.

* – Je skutečně divné, že jak v dobách monarchií, tak i za republik, za socialismu, za komunismu, vrchol vlády vždy byl nakažen židovstvem. Jakoby platila nějaká divná zásada.

– Ano, existuje zvláštní princip. A dosvědčují jej sami židé. V Bibli židé psali, že jsou vyvoleni, aby vládli celému světu. Abychom pochopili tuto hádanku, toto tajemství Vyšší Sociologie, potřebujeme vědět, co vlastně jsou židé. Opakuji ještě jednou, židé nejsou ani národ ani lid, nýbrž sekta dědičných degenerátů, kterou před 4.000 lety vyhnali z města Ur v Chaldejsku. Je jasné, že židé byli první organizací degenerátů. Byli první zednářskou organizací světa.

* – To značí, že to bylo jako u italské Mafie. Cosa Nostra sjednotila italské zloděje do jedné bandy, ve které zavedla tvrdou hierarchii, a židovští degeneráti byli sjednoceni židovskými patriarchy do kliky nebo spíše do sekty, která později dostala název "zednářství".

– Ano, byla to svého druhu politická mafie. Přesněji biologická mafie, ale s daleko sahajícími politickými cíly: uchvácení vlády nad světem. Jelikož byli nejstarší sektou degenerátů, židé už dávno poznali na vlastní kůži základní zákony degenerativnosti. Ale Hitler tvrdil, že zednáři jsou uměle vyrobení židé. Potvrzením duchovní jednoty zednářů a židů je také jejich společný kalendář. Židé mají svůj vlastní kalendář, který byl přijat i zednáři. Oba jsou identické. Letos mají rok 5749. Už od nepaměti, židovský vůdce byl svým způsobem jakýmsi duchovním této degenerativní organizace. Oni byli prvními, kdo dobře znal zákony degenerace.

* – Chápu to tak, že křesťanská církev vyhledávala bionegativní lidi a izolovala je v klášterech, zatímco židovští kněží hledali bionegativní lidi na to, aby je využili k rozpadu svých států a národů.

– Ano, oni dobře věděli, že degenerace začíná na vrcholu společnosti. Když máte při ruce zednářskou organizaci, která vám přinese informace, a když dobře ovládáte zákony degenerace, tak se pomocí smíšených manželství dokážete nepozorovaně dostat až k vrcholům vlády.

* – Grigoriji Petroviči, normálního člověka jen pod revolverem donutíte k některým zvrácenostem s hnusnou osobou. Zednáři to budou dělat s potěšením.

– Ano, a lídři této degenerativní sekty věděli, že ryba vždy začíná smrdět od hlavy. V každém národě, čím vyšší společenská pozice, tím vyšší procento degenerace.

* – Grigoriji Petroviči, připusťme, že nějaký sibiřský vesničan díky svému důvtipu a chytrosti vydělal miliony. On je prakticky zdráv, ale jeho miliony jsou lákadlem pro degeneráty, kteří obvykle parazitují. Přitáhnou tedy vesničana, nebo jeho děti, do svojí sféry, žení se s nimi a tato nečistota padne na rodinu nešťastného boháče.

– Správně, správně. Dotknul jste se zajímavé otázky. Zde je nutno připomenout statistiku doktora Kinseyho. Pro lidstvo nejsou nebezpečím nějaká 4% zjevných homosexuálů, nýbrž 33% potlačených, latentních a skrytých. Psychiatři říkají, že pohlavně obojetní lidé neexistují. Existují jen zamaskovaní homosexuálové. Právě oni jsou nejnebezpečnější pro společnost, protože jsou časovanou minou zpomaleného vývoje. Tato mina, dříve či později, zapůsobí.

Ze statistiky dr. Wittelse už víme, že každá druhá žena je potenciálně nakažena homosexualitou. Normální láska normálního muže ji neuspokojuje. Tyto degenerátky vstupují do manželství jedině z vypočítavosti. Normální člověk myslí, že takových sňatků je málo. Podle něj to nepřichází v úvahu. Jenomže degenerátka nedokáže skutečně milovat; místo lásky ji vede chladný rozum. Klidně a rozumně hledá si muže s nadějnou budoucností, jako prostitutka vybírá si radši bohatšího zákazníka. Jen poznámka k prostitutkám. Normální lidé neví, že mezi prostitutkami je většina lesbičanek. Tyto spí s muži jedině za peníze. Je to zvláštní biologický typ žen a není jich málo.

* – Kuprin tedy neměl pravdu, když psal o věrných ženách, bývalých prostitutkách?

– Ohledně Kuprina. Jedna velmi zajímavá čtenářka mi řekla, že v mládí četla Kuprinovu "Jámu". To je román o prostitutkách. Tehdy si nevšimla, že mezi těmi prostitutkami bylo mnoho lesbičanek. Teprv po přečtení mých knih znovu si ten román přečetla a jasně si všimla, že Kuprinovy prostitutky mezi sebou mají sexuální styky. Ale Kuprin se mýlil, když tvrdil, že není lepší ženy, jak bývalé prostitutky. My víme, že z lesbičanky výborná žena nikdy nebude. Život v takové rodině se za nějaký čas převrátí v pravé peklo.

Mezi mými známými, nejúspěšnější manželství bylo u Nataši Kušnyr. Vzala si velikého amerického atomového vědce Dicka Lietera. Nataša byla položidovka se silnými lesbickými náklonnostmi, a dalo se čekat, že tento blyštivý sňatek skončí velmi špatně. Skončil 20 let poté, kdy už měla za sebou několik pobytů v blázinci. Její matka, ruská žena, která si vzala žida, na stará kolena se také zbláznila a skončila život sebevraždou.

Jak tomu došlo? Nataši Kušnir, 23 let, poslali jako tlumočnici do Ženevy, kde se tehdy vedly nekončící spory o atomovém odzbrojení. A tam chytla do lasa amerického vědce Dicka. Dickův bratr byl také atomový vědec, poradce prezidenta Nixona. Dick tou dobou byl ženat a měl 3 děti. Nejstaršímu bylo už 19. A tahle položidovka-lesbiánka Nataša Kušnir ho s ženou rozvedla, rozbila jeho rodinu a vzala si ho za muže. Jeho první žena ze zármutku začala pít. Když on studoval, žena chodila do práce a vydržovala jeho i rodinu. Dick se jí odvděčil tím, že ve věku 45 let ji opustil pro 23-letou položidovskou čubku, která ho absolutně neměla ráda. Z její strany to byl čistý tyátr. Tyto ženy milovat nemohou.

Dick chodíval ke mně ještě před svatbou a já mu přátelsky říkal: "Dicku, já už mám nepříjemnou zkušenost. Zamiloval jsem se do Nataši Meyer, jako vy teď do Nataši Kušnir. Tato Nataša Meyer byla ve skutečnosti lesbičkou a měl jsem s ní mnoho nepříjemností. Z vlastní zkušenosti, musím vás upozornit, že u vaší Nataši je také silná homosexuální náklonnost. Představuje pro vás velké nebezpečí". Ale on nechtěl mne poslouchat.

Oženil se. Narodila se jim dcera. Žili tenkrát v Kalifornii. Nataša najednou opustila Dicka a přijela sem do New Yorku. Našla si práci v OSN a svoji dceru svěřila matce. Potom začla pít. Opíjela se až do "bílé horečky" a několikrát byla na psychiatrii. Říká se, že Bůh trestá tak, jak člověk hřešil. Její vinou první Dickova žena se upila, nyní Nataša se opíjela, až viděla čertíky a pravidelně ji vozívali do blázince. Natašina dcera později také se stala narkomankou a lesbičkou, jak její máma.

Vidíte příklad, jaké děti dává život, když člověk vstoupí do manželství s židem. Vidíte, jak to končívá? Pozoruhodné je, že Nataša pečlivě skrývala, že je položidovka. To znamená, že dobře věděla, co obyčejně vleče za sebou...

* – Ďábel slibuje zlato a moc, a platí rozbitými střepinami.

– Ano, ale musíte to pozorovat 20-30 let. Jak to začíná, jak se to vyvíjí, čím to končívá... Nataša Kušnir byla tlumočnicí ve Státním Departmentu, v OSN, a jistě byla spjata se všelijakými záludnými orgány. A kde končila? V blázinci. To byla ukázka sňatku z vypočítavosti.

Vy jste mi připomněl sibiřského vesničana, který díky své práci a důvtipu stal se milionářem. Skutečně, takoví lidé byli. Například bratři Stroganovi, široce známí na Urale. Také mnozí ruští kupci – pocházeli z prostého národa, ale jakmile zbohatli, hned je čekalo strašné nebezpečí. Systematicky na takového chlapíka ve vesnické košili se přilepí vypočítavá krasavice. Povinně bude to nějaká lesbičanka, která bude ze sebe dělat vášnivou a milující náturu. Většina hereček v Hollywoodu je taková. A takový chlap-milionář povinně se chytí na lep. Zachce se mu něčeho extra, ne jak u všech ostatních... Prožijí spolu 20-30 let, ona mu naplodí děti... A když děti dostihnou pohlavní zralosti, zjistí se, že jsou všichni homosexuálové. Co pak můžete dělat? Tento nepříjemný problém se vyskytuje v každém národě, ale co mohou dělat židé, kteří takových skvostů mají šestkrát více?

Vezměte ku příkladu Savvu Morozova. To byl milionář v třetím pokolení. Nám je známý tím, že financoval bolševiky. Každým rokem přicházely Leninovi velké sumy pro stranu bolševiků prostřednictvím Gorkého od Savvy Morozova. A čím to skončilo? Savva Morozov zakončil život sebevraždou v Nizze. Přiložil kartu kulového esa na své srdce a prostřelil ji. Vyúčtoval s životem v kvetoucím věku. Vlastně on se bál, že ztratí rozum. Tu máte příklad potomka takového vesničana-milionáře, infikovaného hledačkou vypočítavého manželského štěstí.

* – Grigoriji Petroviči, dříve před svatbou lidé procházeli obřadem církevního zasnoubení. Církev byla povinna je varovat před takovými věcmi.

– Bohužel, pravoslavná církev to už dávno nedělá. Ačkoliv měli by chránit a prověřovat přinejmenším aspoň výkvět národa.

* – Církev měla by plnit roli genetické kontroly. Oni přece znají tyto věci.

– Oni to znají, ale... nedělají to. Dělala to svého času Inkvizice. Vědmy pálila na hranici, degeneráty zaháněla do skrytu, nedovolovala jim, jako dnes, vykvést jalovým květem.

Vraťme se k problému židovských žen. komplex manželství z vypočítavosti, jak teď víme, existuje téměř u každé druhé ženy. Tedy, věříme-li statistice dr. Wittelse. Platí to prý u všech národů. Jenomže podle zlaté formulace prof. Lombrosa, u židů toho všeho je 6x více. Jinými slovy, prakticky všechny židovky jsou nakažené komplexem manželství z vypočítavosti. Zde je ukryt zakopaný pes toho, proč židovky vstupují ve výhodná manželství s knížaty tohoto světa a dokopávají se vrcholu vlády.

Všechno tohle, o čem s vámi mluvíme, se nachází už v Bibli. Jenže není to tam jasně napsáno. Je to zašifrované. Například slova o tom, že Ďábel je kníže světa vezdejšího. A pro toho, kdo nepochopil, jinde je dodáno, že Ďábel je Bůh věku tohoto. Degenerace vždy přichází zeshora. Židé to dobře ví a využívají toho. Celá staletí se přizpůsobovali své degeneraci. A možná proto sami sebe přesvědčují, že jsou vyvolení. Ale to samé tvrdí i pederastie. Když se pederasti shromažďují do svých tajných spolků, také říkají, že jsou elita, vyvolení. Přečtěte si nějaký pederastický časopis. Pohovořte si upřímně s pederastem. Ta samá historie, jako s židem. Stejná psycho-dynamika.

* – Dal by se z toho, Grigoriji Petroviči, udělat zajímavý úsudek. Normálních lidí už je sotva polovina, světu vládne Ďábel demokracie, lépe tedy normálním lidem vůbec do ničeho nevstupovat. Když se sejdou víc jak 3 lidé, pederasti je vždy demokraticky podvedou. Vždy nás přehlasují a donutí dělat to, co oni potřebují. Jakékoliv dobré dílo oni obrátí na službu Ďáblu.

– Bohužel, často tomu tak bývá. Ale když budou lidi dobře znát zákony Vyšší Sociologie, bude pro pederasty obtížnější je klamat. Mohli by se i organizovat do jednotného pravoslavného bratrstva, protože úder sevřenou pěstí je vždy efektivnější, než úder s roztáhnutými prsty.

Židé využívají degenerace už z dob biblických. V Bibli je spousta příkladů, obzvlášť ve Starém zákoně. Bible má dvě části: Starý zákon a Nový zákon. Mnozí lidé, když si přečetli kus Starého zákona, říkají: "Poslyšte, vždyť je to samý hnus, samé ošklivosti... Ale Nový zákon, evangelium, je dobrý. Proč Starý zákon, takovou hnusnou židovskou knihu, spojili s Novým zákonem?"

Myslím, že to spojení bylo správné. Aby lidi mohli sami vidět, jaké legrácky se provozovaly ve Starém zákoně. Já vám to zestručním, chcete-li.

Praotec Abrahám, od něhož prý pochází židé, podstrkuje svoji ženu Sáru faraonovi. To jest, Abrášek dělá věc jasně nemorální. Tedy minimálně. Potom, ten samý hokus-pokus si zopakuje s druhým panovníkem, jakýmsi Avimelechem. Oba panovníky Sára obšťastnila venerickou chorobou... Zde máte první amorální příklad z židovského Starého zákona.

A proto Sára byla neplodná. Tehdy zašla za Abrahámem, že mají služku Agar, a že on musí jí udělat dítě od této služky (nepřipomíná vám Hitlerovu babičku?). Zde máte druhý amorální příklad ze Starého zákona. Služka Agar porodila Abráši syna Izmaila, ale Sára se jí tolik vysmívala, že Agar uprchla se synem do pouště. V Bibli se píše, že Agar byla Egypťanka, ale já čtu v izraelském žurnálu "Alef", že tato služka, jak se zjišťuje, byla... egyptská princezna. Výplod mozku chorého žida, trpícího mánií velikášství? Možná, že toho žida učili, že všechny národy světa včetně jejich králů musí povinně být sluhové židů.

Vezměme popořádku všechny židovské hrdiny ze Starého zákona. Všichni jsme slyšeli o Mojžíšovi, který vyvedl žida z Egypta a dal židům zákony. Co to ale bylo za člověka? Bylo to židovské dítě podstrčené neplodné egyptské princezně, která ho vychovala u dvora. Když Mojžíš vyrostl, oženil se s Ethiopejkou, to znamená s černoškou.

* – To je ta židovská čistota krve, ten zákaz na smíšená manželství? Největší židovský zákonodárce, adoptovaný Egypťankou a ženatý s černoškou!

– Ano-ano-ano. U nás v New Yorku se dnes dělá to samé. Právě byly volby starosty města. Předtím byl starostou New Yorku starý žid a pederast Edik Kotch. Nyní zvolili černocha Davida Dinkinse, ale podívejte se na fotku, vidíte, že je to míšenec, produkt černocha a bílé ženy. Nazývá se David. Divné jméno pro černocha. Židovské jméno. Černoch David Dinkins, ženatý s běloškou. Otázka: která bílá dáma se bude vdávat za černocha? Přemýšlejte sami.

* – Když prozkoumáme sestavu komunistické strany USA, bude to samá směs židů a černochů.

– Ano. Mám v kartotéce celou sérii kartiček, které to potvrzují. Mám to v rubrice "Židovské ženy a američtí černoši". Dnešní generální tajemník komunistické strany USA je starý žid Gess Holl a předsedou je 80-tiletý černoch, ženatý s židovkou. To je americká komunistická strana. Ten nový starosta New Yorku Dinkins je také divná osoba. Jako obvykle, v létě jsme tu měli průvod homosexuálů a jako obvykle, v první řadě kráčel starosta Edik Koch a o málo za ním šel... David Dinkins. Je klidně možné, že on je položid, nebo černý žid. Vše to jsou ty samé hokusy-pokusy, kterými se židé zabývají už od biblických dob. Už od praotce Mojžíše.

Teď se budeme zabývat dalším biblickým hrdinou, Josifem z Egypta, neboli Josefem Překrásným, o kterém s nadšením psal román německý spisovatel a laureát Nobelovy ceny Thomas Mann. Tento Thomas Mann byl položidem z bohaté hanzovní rodiny. Jeho děd byl senátorem v jednom z německých obchodních měst svazu Hanzy. Téměř všichni bratři a sestry Thomase Manna, jakož i jeho děti, skončili život sebevraždou. Hitler, sám 1/4 žid, jeho knihy zakázal a poručil veřejně pálit.

V knize "Erotika judaica" (Allen Edwards "Evrejskaja erotika", New York 1967) je přímo psáno, že ten Josef Překrásný byl homosexuálem a provozoval pederastii se samotným faraonem (str. 103-5). Jak vidíte, židé podstrkovali vyrozencům u moci nejen svoje ženy, neteře a nemluvňata, ale i krasavce-pederasty. Dodnes o tom píšou, vychvalují svoje hrdiny. Jiný národ o podobných hrdinstvích by radši nemluvil. Ne však židé. Co je pokládáno normálními lidmi za lumpárnu a hnusnost, to je pro ně "cimus" [kšeft, výhoda, potěšení], vrchol ideálu.

Podívejme se na dalšího židovského vládce. V Bibli je vyprávění o Noemovi a jeho synu Chámovi. Noe byl spravedlivý vládce. Když Pán Bůh se rozhořčil nad hříchy lidstva a udělal celosvětovou potopu za účelem smytí veškeré špíny s povrchu zemského, zachránil se pouze spravedlivý Noe i s jeho rodinou. Otevřme teď knihu profesora a doktora theologie Williama Cowella "Sex a láska v Bibli". Zajímavé je připomenout, že slovo "chám" má v ruštině působivý smysl [barbar, sprosťák]. Pochází z Bible. Chám byl synem ctnostného vládce Noe. V knize profesora Cowella se píše, že jednou se Noe opil a svalil se spát nahý... Představujete si tento posvátný obraz? Jeho syn Chám, možná také ožralý, svalil se vedle něj a... použil svého vlastního otce. A tento profesor theologie píše, že lidé, kteří překládali Bibli, nemohli slušně přeložit to, co bylo v židovských originálech. A proto poněkud zmírnili obrázek této svaté rodinky. Dali v Bibli takovou verzi, že Chám se jaksi smál, nad opilým nahým otcem. Takto obrazně přešli přes Chámův homosexuální hřích.

* – Měl byste zdůraznit, že tato historka není z křesťanského Evangelia, ale z židovské Tóry. Tak nazývají Starý zákon, Pentateuch plus 3 další knihy, židé.

– Ano. V první knize Bible se také podrobně vypráví o praotci Abrahámovi a o jeho obřezání. To mu přikázal dělat sám Pán Bůh. Některým lidem se to dělá i dnes, z nevyhnutelnosti. Jeden z fyzických příznaků degenerace je totiž fimóza, kdy příroda dává člověku výstrahu: zanech další množení, nebo bude zle...

Například, můj starý známý Ivan Jelagin, jeden z nejlepších básníků v emigraci, také dostal od Boha takový signál. Jak říká Šolochov v "Tichém Donu", u něj "ženilka" nefungovala. Ve dvaceti se dal obřezat. Váňa však nebral v úvahu výstrahu a brzo potom se mu narodila dcera – jasně degenerátka. Znal jsem je všechny osobně celých 20-30 let.

Jedním z židovských hrdinů a autorit Starého zákona byl král David. V mládí byl pastouškem a nejen že hrál na flétně, ale i na loutnu, pásl ovce a přitom ještě se zabýval pederastií. Zabýval se jí s kým? Se synem prvního židovského krále Saula, Jonathanem. V Bibli se říká: "Jonatáne, tvá láska byla pro mne vyšší než láska ženy". A profesor William Cowell to opisuje podrobně a nazývá tak, jak se tomu říká. Tím způsobem, pastoušek David vnikl do zadního otvoru, přesněji zkrz zadní průchod, do královského dvora, a stal se židovským králem. Tu máte klasický způsob židovské cesty k výšinám vládnutí.

Když pak přišel pro krále Davida čas se ženit, oženil se ne na žida, jak by se slušelo podle židovských zákonů o čistotě rasy, ale na hetteánce. Bylo to tedy opět smíšené manželství a narodil se mu syn – míšenec, který je i nám znám coby moudrý židovský král Šalamoun. Podle rabínských i izraelských předpisů, tento židovský král nedostal by dnes občanství izraelské. Neměl by dnes práva promluvit v Knessetu. Jaká komedie!

Ale z druhé strany, homosexualita tatíčka Davida nutně musela se odrazit i na synovi Šalomounovi.

* – Zde, Grigoriji Petroviči, je nutno udělat historický odstup. Tahle stará banda degenerátů a pederastů vystupuje vždy v masce. Na německý národ svalila všechnu vinu za světovou válku, na ruský národ za hrůzy revoluce, a na dobré jméno starého plemene judejců a izraelců naházeli to nejhorší svinstvo. Douglas Reed dělal historický výzkum a v knize "Spor o Sionu" vyvozuje, že stará skupinka homosexuálů-degenerátů, dnes známá pod jménem levité, poslala své špiony do tehdy malého plemene judejců, kteří žili v jižní části konfederace izraelských plemen. Dozvěděli se, že místní obyvatelé věří v místního boha Jehovu. Když se vrátili zpět do pouště, banda levitů-homosexuálů se naučila hrát mystickou roli a vrátila se k judejcům, prý jsou posláni od samého Jehovy. Nešťastní judejci jim uvěřili. Po získání judejců, leviti-homosexuálové se pokusili v celé konfederaci izraelských plemen agitovat pro tradici kabbaly. Ale tito obyvatelé rychle hnali zpět do Judeje pohanské pederasty a degeneráty. Od té doby banda degenerátů si přisvojila i jméno nešťastných judejců. Později, když znečistili i toto jméno, zaměnili jej za jméno izraelci, ačkoliv skuteční Izraelci s nimi nechtěli mít nic společného. I v "Židovské encyklopedii" je psáno, že levité nejsou z izraelského plemene.

– Ano. Proto se i říká, že Ďábel je lhář a Otec lži. Nejen že sám lže, ale i rodí lež. Vše klape, jako že dvakrát dvě jsou čtyři.

A dnes hvězda pederasta Davida, mogendovid, vlaje na izraelských praporech. Ale myslím, že je to logické...

Dovolte nyní, podíváme se na jiného židovského svatého, spravedlivého vládce Lota. Připomeneme si dějiny měst Sodoma a Gomora. Všichni obyvatelé těchto měst byli zničeni jako boží trest za epidemickou homosexualitu. Odtud pochází i výrazy sodomité, sodomie, sodomský hřích. Ačkoliv, jaká to byla města? U židů je vše neobyčejně přehnáno. Když napíšou město, čtěte osada, vesnička, když napíšou král, čtěte starý otec rozvětvené rodiny. Zajímavé bylo, že ze Sodomy se zachránili pouze počestný Lot se dvěma dcerami. Našli si útulek v jeskyni a zauvažovaly Lotovy dcery: kterak teď prodloužíme náš rod? Zauvažovaly a našly východisko... Nevinné panny daly napít rodnému otci a... spaly s ním.

Tu máte příklad židovských mravů. Nejprve opilého Noe znásilní jeho rodný syn Chám, potom počestného Lota opíjejí vychytralé dcerunky a... tím otěhotní. Jak jsou důslední ve svých hříších...

* – Dávno už lidé se táží: proč naši svatí otcové na prvním světovém koncilu včlenili tyto mrzké knihy do svaté Bible, do kánonu? Kdo tyto ošklivosti potřebuje a čemu nás mohou naučit?

– Tak dobrá. Po svatých knihách Starého zákona budeme pokračovat naši cestu historií židovstva, cestu degenerativních legrácek židovských. Už znáte biblickou historii Estery, Mardocheje a perského císaře Artaxerxe. Strýc Mardochej podsunul císaři svoji neteř, židovku Ester. A co z toho vzniklo? Skončila ta láska – masovým pogromem na Peršany, kde bylo zamordováno 75 tisíc lidí, včetně žen a dětí, kterým se nelíbila židovská přesila ve dvorci. Obraz masového pogromu předvedli světu právě židé.

* – Charakteristická je reakce židů na tento pogrom. Kdykoliv libovolný národ byl dohnán k výbuchu nespokojenosti nad dominantním postavení židů, okamžitě židé zdvihli celosvětový řev a zahalují ten den v kalendáři černým suknem nesmytelné viny. Zde ale sami židé takový krvavý masakr 75.000 peršanů vyhlásili nejveselejším svátkem v roce. Žádné pokání. Každoročně v ten den jásají a tančí židé po celém světě.

– Ano. Purim. Jaképak pokání? Jedním slovem, "boží národ". A možná, že to je čertův národ? Vždyť všechny své "výkony" židé popisují, jako vyplnění přání jejich Boha – Jehovy. A proto lidé říkají, že to vypadá, jako že židovský Bůh Jehova je sám Ďábel.

* – To znamená, když ve Starém zákoně čteš: "Bůh řekl", "Bůh rozkázal", musíš číst "Ďábel"?

– Ano. Ve většině případů. Ve Starém zákoně se všude říká, že všechny tyto ošklivosti, které dělali židé, jim přikázal dělat sám židovský Hospodin Bůh, jména jehož nelze nazývat. To je také charakteristické. Dneska v novinách "Alef" slovo Bůh píšou B-h, protože jméno židovského Boha se nesmí vyslovit.

* – Jako u chytnutého zloděje. Tebe drapli, ale jméno hlavy bandy nemáš právo říct.

– Ano. Každý národ slaví svého Boha, pěje na něj ódy a hymny. U tohoto národa dodnes nesmíš pronést jméno svého Boha.

Ale dovolte, vraťme se k historii ruské revoluce. Odkud se v ní vzali židé? Jestli chceme se podívat hlouběji, v podstatě jsou všichni polští židé. Polský stát tehdy byl částí Ruska. A v Polsku a sousedních okrajových oblastech tehdy žilo okolo 6 milionů židů.

* – Historikové to nazývají morovým polibkem Polska. Když Rusko včlenilo Polsko do svého carství, bylo nuceno přijmout i tuto gigantickou židovskou kolonii. Od té doby se tomu říká morový polibek.

– Dobře, ale kdo přivedl tu šestimilionovou bandu židů do Polska? To byla židovka Esterka a polský král, kterého lid nazýval Mordechaj Druhý. Esterka byla jeho milenkou. Odehrávalo se to někdy v 16-17. století. Tehdy židy vyháněli po celé Evropě a oni se dočuchli, že král Polska je nějaký degenerát. Tak mu podstrčili mladičkou hezoučkou židovku Esterku. A ona začala hrát v Polsku tu samou roli, jakou hrála u perského císaře ta biblická Ester. Tehdy polský král dovolil židům přijet do Polska.

* – Sám dal Polsko na porážku... "Za ženskou nás vyměnil..."

– Ano. Brzo poté židovský kahal [vesnice, jejíž obyvatelé pracují mimo obec] zachvátil celé Polsko. Dneska najít Poláka, který nemá trochu židovské krve je téměř nemožné. Nynější prezident Jaruszelski je ženatý s židovkou, stejně jako generální tajemník Gomulka a bývalý prezident polský Ochab. Je fakt, že generální sekretář Gomulka svého času honil polské židy a dokonce jeho židovská žena uprchla do Švédska. Je otázka, proč jela do Švédska? Proč nejela do rodného Izraele?

Ta samá situace byla v Rusku. Do revoluce 1905 velikou roli v politice carské vlády hrál hrabě Witte. Dlouhá léta byl ministrem financí a velmi vlivným poradcem Nikolaje Druhého. První manželství u Witte skončilo skandálním rozvodem. A tehdy rozvody v Rusku byly vzácnou a obtížnou procedurou. Podruhé se hrabě oženil s židovkou. A hle, v tomto manželství vše bylo výborné. To znamená, jeden degenerát našel druhého degeneráta. Witte neustále prosil cara zrušit zákony, limitující práva židů. Protože byl degenerátem, který byl ženatý s židovkou, stal se šábes-gojem. Později se odhalilo, že byl židem a důležitým zednářem. Pro zednáře židovská žena je totéž, jako pečeť Ďábla: klíč k vrcholu moci.

Ještě trochu o lidech okolo Nikolaje Druhého (Okojanného) [Okojanný – označený klejmem jako Kajn; exist. i jiné etymologie]. Proč k němu nejmenovali Joanna Kronštatského, který byl hned vedle, a přivolali z daleké Sibiře bývalého mrskače Grišku Rasputina? Rasputin byl velmi blízký carské rodině. Sekretářem Rasputinovým byl žid Aaron Samujlovič Simanovič*. Tento člověk přes Rasputina řídil Okatého cara...

* "Musíme ho (Rusko) změnit na poušť obývanou bílými negry, kterým zabezpečíme takovou Tyranii o které se nikdy nesnilo ani těm největším despotům Východu. Rozdíl bude jen v tom, že tato Tyranie nebude zprava, ale zleva a nebude bílá, ale rudá. V pravém slova smyslu bude rudá, protože se při tom prolijí takové potoky krve, před kterými zůstanou v šoku a zblednou všechny kapitalistické války. Největší bankéři zpoza oceánu budou pracovat v úzkém kontaktu s námi... Pokud my vyhrajeme revoluci, rozdrtíme Rusko na jeden velký hřbitov a na jeho hrobech upevníme moc sionismu, který se stane tak silným, že před ním poklekne na kolena celý svět. My jim ukážeme, co to je skutečná moc. Cestou teroru a krvavých lázní ruskou inteligenci dovedeme do úplného zničení, do idiotismu, do zvířecího postavení". (Aron Simonovič, 1873-1925, původně kyjevský zlatník. Ve 20. letech 20. století napsal knihu «Rasputin a Židé» – vzpomínky osobního tajemníka Grigorije Rasputina", z níž pochází tento citát. Simanovič cituje Bronštajna-Trockého, "velikého ruského revolucionáře", jak dnešní propaganda tohoto nejkrvavějšího ze všech bolševiků vychvaluje, pravzora neokonzervativců a neomarxistů). Pozn. ed.

* – A církev nic nenamítala?

– V tom to právě vězí. A na církvi leží velká odpovědnost za smrt carské Rusi.

Z jedné strany Simanovič kontroloval Rasputina. A z druhé strany, Rasputin měl za zetě Borisa Vladimíroviče Solovjova, to byl důležitý zednář. Tímto způsobem byl Rasputin v kleštích. Tu máte ještě jeden příklad žido-zednářstva s jeho kontrolou a vlivem.

Všichni víme, proč vybuchla 1. světová válka. Arcivévodu Ferdinanda zabil Srb Gavril Princip. Jenže zjistilo se, že Princip nebyl Srb, ale čistokrevný žid a není to pustá fantasie. Byl i s ostatními souzen veřejně. V protokolech je černé na bílém zapsáno, že byl žid a zednář. Ti, kteří s ním spolupracovali na atentátu, byli rovněž židé a zednáři. Přesto historikové tento fakt zamlčují. Snaží se o tom vůbec nemluvit.

* – Grigoriji Petroviči, vzhledem k tomu všemu, co dalo by se dnes dělat v Rusku?

– Nejjednodušší by bylo používat vůči židům jejich vlastní zákony. Například dnes v Izraeli smíšená manželství se neuznávají a jsou zakázaná. Děti ze smíšených manželství se cítí v Izraeli hůře, než židé v hitlerovském Německu. Oni odtud i utíkají. Jsou nuceni. Co tak zkusit použít tento zákon vůči ruským židům? Tedy, zakázat smíšené sňatky.

Dále, vydávat židům pasy "cizinců bez státního občanství" [Lotyšsko dává podobný pas "Allien" svým Rusům, ale židům dává pas normální, p.p.]. Bylo by to správné, vždyť existuje Izrael, který automaticky pokládá všechny židy za své občany. Ovšem s pasem "cizince" bys neměl mít právo být šéfredaktorem "Ogoňku", lézt do parlamentu, do vlády, do akademie věd... Tohle vše by vyplynulo ze zákazu smíšených manželství z vypočítavosti. Jedině tak by šlo snížit škodlivý vliv židů na osud Ruska.

Výborný psychiatr Lombroso říkal, že u židů se vyskytuje psychických onemocnění, a tedy i sexuálních zvláštností, tedy degenerace, 6 krát více, než u nežidů. Na druhé straně, podle statistik dr. Kinseyho, ve střední třídě, včetně manželských dvojic, 52% žen a 54% mužů praktikuje orální sex, z hlediska zákona se tomu říká sodomie. Je to první stadium degenerace. Ale dělá se to u židů 6 krát více?

Jestliže v Americe je 50% orálního sexu, kolik ho bude u židů? Znásobte to šesti. A statistika se týká jen střední třídy. Vezmeme-li vyšší třídu, dejme tomu nejvyšších 10% občanů v té samé Americe, nebude to 50%, ale 90%. Židé dobře znají zákony degenerace...

Například, nějaká princezna pocítila, že s ní není vše zcela v pořádku, že je mezi těmi 90%, něco ji přitahuje k orálnímu sexu, což se pro ní nehodí, vždyť je princezna. Či ji přitahuje lesbiánství, to se pro ni také nehodí. Může však chodit k psychiatrům? Za ní běhají novináři, za každým jejím krokem slídí fotografové... Nebohá princezna se mučí starostmi, co by měla dělat. A do její společnosti se vetře nějaký žid, který tyto problémy zná, a nabídne jí sňatek, který bude víceméně fiktivní...

* – Židé používají zákony degenerace jako zbraň.

– Ano, jako zbraň. To proto, že židovský "národ" se tím zabývá už 4.000 let. Představte si Rusko před 1.000 lety. To byla zcela jiná země, úplně jiný národ. Židé existují už 4000 let aniž by se změnili. Proč se nemění? Protože to není ani národ ani lid, ale je to... sekta degenerátů. Oni přivykli ke své degeneraci, smířili se s ní a využívají ji jako svou zbraň.

Například, hemofilie následníka ruského trůnu. Je to vážná dědičná choroba. Choroba degenerativní. Tato nemoc začíná u anglické královny Viktorie, která "nakazila" svojí hemofilií všechny královské dvory evropské. Nikolaj Okojanný, nehledě na svoji přísahu, udělal státní zločin tím, že si vzal geneticky nemocnou ženu. Tím zradil ruskou dynastii. A církev zločinně mlčela. Pak to šlo dál... s kopce. Vedle cara Okojanného ve vhodný moment objevuje se Rasputin, a sekretářem Rasputina je žid Simanovič, který nasměroval degenerativní kanál ke svým zájmům. To vše sehrálo značnou roli v přípravě ruské revoluce, v podrývání monarchie.

Jelikož židé jsou téměř vždy nakaženi homosexualitou, nemohou milovat a nic jiného jim nezbývá, než hledat výhodný sňatek. Samozřejmě, existují i výjimky. Výjimky existují vždy.

A teď se podíváme na tyto zákony díky několika příkladům z historie.

Začneme praotcem komunismu Karlem Marxem. Jak je známo, byl ženat s baronkou Jennie von Westphalen. Už to je divné. Smíšená manželství s židy nesou vždy v sobě nějaké stigma. Obyčejně se to skrývá, dokonce i u prostého lidu. Ale tady, veřejně, baronka si bere za muže žida.

Na druhé straně, žid Marx, který se věnuje pracující třídě, nežení se s pracující ženou, ale volí si baronku. Opět divná věc. Když prostudujete rodokmen manželů Marxových ohledně degenerace, hned vidíte, v čem to vězí. Marx měl 7 dětí, z nichž 4 zemřeli ještě v dětství, a z ostatních tří, dvě dcery spáchaly sebevraždu. Na první pohled, šlo o degeneraci. Byl to sňatek dvou degenerátů. Proč se vlastně hrabeme v tomto špinavém prádle? Jen si vzpomeňte, jakou roli sehrál Marx v osudu Ruska. Mírně řečeno, byla to role neblahá. On sám lidi nenáviděl. Revoluce, které předvídal, končily velmi, velmi špatně všude, kde se odehrály, včetně Ruska.

Proč tomu tak bylo? Protože Marx byl homosexuálem a partnerem mu v tom byl Friedrich Engels. Můžete se mne zeptat, kterak to vím? Svíčku jsem nad nimi nedržel, ale znám formuli římského papeže, který už v 11. století zavedl pro všechny katolické kněze slib celibátu. Papež je zástupce Boha na zemi. Tak ho nazývají oficiálně. Jeho zákaz manželství se ale dotýkal i židovských rabínů. V rodu Karla Marxe byla spousta rabínů. Jak po otci, tak i po matce. S takovými předky, Marx nemohl být normální.

Engels také ne, německy to znamená "anděl", rusky by se řeklo Angelov. Takové jméno si nejčastěji brali protestantští duchovní. Je vážné domnění, že rod Engelse pochází od protestantského pastora. Což by nám dávalo: potomek rabínů užíval, jako homosexuálního partnera, potomka protestantských duchovních. A smích a hřích. Proto filosofové říkají, že Ďábel je strašně ironická a sarkastická bytost, ale vůči sobě ironii a výsměch nesnáší.

Kdybychom nějakému sovětskému doktorovi marxismu, jakým byla například Gorbačovova žena Raisa Maximovna, vyprávěli o skutečných zdrojích komunismu, byl by v šoku.

* – Ano, Grigoriji Petroviči, ale to přece neznamená, že každý dělník se jménem Engels bude povinně homosexuál?

– Povinně ne. Jenže věda, kterou nazýváme "Vyšší Sociologie", nás nutí studovat osobnosti s velkou opatrností. Samotné jméno neznamená vůbec nic. Důležitý je celek. Já vám mohu jako z rukávu vysypat o našem Engelsovi spoustu faktů. Zaprvé, Engels se nikdy neoženil. Učil celé lidstvo, jak lépe žít, ale sám, z neznámého důvodu, normálně, rodinně, lidsky nežil. Zadruhé, vzal na sebe hřích Karla Marxe. Marx měl totiž nezákonné dítě se služkou (opět mi leze do hlavy Adolfek a jeho maminka-služka). Marxova žena, baronka Jennie von Westphalen, leží těhotná nějakým degenerátkem, a v tu samou dobu, Karl Marx, kterého vykreslují jako vzorného, ideálního muže, dělá děťátko služce. Aby nedošlo ke skandálu, Friedrich Engels adoptuje toto dítě služky Heleny Demut a dostáváme synáčka Freddy Demut. Za peníze Friedricha Engelse, byl vychováván v sirotčinci. Špinavá záležitost...

Karl Marx byl prakticky milenkou Friedricha Engelse, na tu dobu dosti bohatého člověka, a jak bylo zvykem v takových případech, Engels tratil mnoho peněz na vydržování předmětu své vášně – na Marxe. Sami vidíte, jak divné byly u nich rodinné vztahy. Podobné vztahy byly mezi Gercenem a Ogarovým. Všichni tito profesionální revolucionáři jsou zpravidla homosexuálové všech sort i odstínů. Bohužel, projevuje se to až mnohem později, když tito zmrdi nadělají na hlavu lidstva mnoho škod.

Z přeživších tří dcer Marxových se všechny tři vdaly za socialisty a tam, čert ví, co se upeklo. Jedna skončila život sebevraždou současně s manželem Lafarguem. Měli také tři děti, které všechny zemřely v dětství. Tento fenomén se projevuje s rostoucí intenzitou. Jestliže ze 7 dětí Marxe pouze 4 zemřely v dětství, u dcery Laury ze 3 dětí zemřely v dětství už 3.

* – Příroda má jakousi auto-čistící funkci?

– Ano. Celá ta historie rodiny Karla Marxe a jeho dětí je ošklivá a současně je tragická.

* – Kvůli tomu, že Marx si vzal degenerativní baronku?

– Ano. Židé od nepaměti loví osoby s titulem. Když se lov podaří a v síti uvízne další degenerát, přibude na světě další spolek Satana a Antikrista.

Hle, ještě jeden příklad takového spolku, ale už z naší emigrace. Hraběnka Alexandra Tolstá, 13. ratolest hraběte Lva Nikolajeviče Tolstého. Hraběnka se družila a spolupracovala s židovkou Taťanou Šaufus okolo 25 let a celé okolí vědělo, že to byly dvě staré lesbičanky. Tito lidé mají svůj vlastní svět. Ale já se tážu: Proč hraběnka Tolstá si nenašla družku mezi ruskými kněžnami, hraběnkami nebo baronkami? Proč vedle ní se objevila právě židovka? Prostě proto, že to nebyla hraběnka, která si vybírala milenku, nýbrž židovka Taťana Šaufus si vybrala hraběnku.

* – Grigoriji Petroviči, vyvstává zajímavý paradox. Když v "Mondénní kronice" čteme o špinavé aféře rozvodu ve vyšší společnosti, kde jedna strana je židovská, znamená to, že druhá strana je v principu spořádaná. Že normálního člověka chytli do židovského kapkanu, využili a pak vyhodili. Když takové manželství vydrží, je to záruka, že i druhá strana je degenerativní?

– Ano. Minus a minus dává plus.

* – V SSSR dokonce byla častuška: "Ty jsi mrzák, já jsem mrzák, uděláme člověka".

– Ano, ale vzdalujeme se od tématu. Vraťme se k dynastii Romanovců. Když libovolnému monarchistovi řeknete, že tato dynastie byla promíchána s židy, tak vám vůbec neuvěří. A to ještě v lepším případě... Vždyť židé postříleli celou rodinu i se služebnictvem, lékařem i psíčkem (vlastně nevím už, je pes taky započítán mezi "svaté"?)...

Hořká pravda je, že celá řada potomků Romanovců, dosud nosících toto jméno, už byla promíchána s židy. Například, dnešní uchazeč o trůn, arcikníže Vladimír Kirillovič, žijící v Španělsku. Je ženatý s položidovkou Leonidou Bagration. Budoucí carevnou, následnicí ruského trůnu, je jejich dcera Maria. Stejně jako Hitler, je to 1/4-židovka. Takže kdyby se dnes vzkřísila v Rusku carská dynastie Romanovců, naší novou carevnou by byla tato Máša.

Otcem Leonidy Bagration byl kníže Bagration, a její matkou byla židovka Elena Zolotnickaja. V prvním manželství Bagration-Zolotnickaja byla vdána za žida Kirbi, jehož byla druhou manželkou. První manželkou žida Kirbi byla neteř bankéře Jakoba Schiffa, který financoval soudruha Lenina... Pěkní kumpáni, nezdá se vám? Z jedné strany následník trůnu, z druhé strany příbuzenstvo bankéře Schiffa, finančníka ruské revoluce. Plivni kam chceš, všude je to na jedno brdo. Jenže, vážené panstvo, vážení monarchisté, ještě to není všecko.

Leonida Bagration měla sestru Marii. A co myslíte, za koho ta se provdala? Vzala si za muže Lavretie Pavloviče Beriju, položida a hlavního Stalinova kata. Zdroj mé informace je naprosto spolehlivý. Roku 1926 italský konsul v Tiflisi Pietro Cuarneri znal osobně Beriju a jeho ženu. Později tento konsul byl italským velvyslancem v Paříži a napsal knihu, z které mám tuto informaci. Dá se říct, že obě sestry Bagration byly mondénními prostitutkami, které se vdávají pouze z vypočítavosti. Amplituda manželských zájmů u Bagrationů jde tedy od hlavního sovětského katana až po následníka carského trůnu. Jako vždy, z obou stran v kleštích svírají zemi.

Ještě jeden detail stojí za zmínku. Když se mladý kníže Bagration ženil s židovkou Zolotnickou, jeho otec jej proklel, za což bolševici dali starce zastřelit. A mladému knížeti, ženatému s polskou židovkou, neomezeně dovolovali jezdit z Paříže do sovětského Ruska a zpět. Židovská žena je jako razítko od Ďábla, všude otvírá hranice. Taková to byla monarchistická kaše. Těžko se tomu věří, ale je to potvrzeno svědecky. (Pietro Quarneri. Ohledně likvidace Berii, můžete se podívat na italské noviny "Currierre de la Serra" z 17.7.1953. Pietro Quarneri byl tou dobou italským velvyslancem v Paříži. V časopise "Novaja zarja" z 19.3.1960 je článek V. Vonsjackého "Kavkazskij plennik".)

Když matka naší potenciální carevny, položidovka Leonida Bagration se vdávala za žida Kirbi, bylo jí 22 let, mladému ženichovi bylo 60. Mondénní coura se vdává ne za muže, ale za jeho jmění. Jak sám arcikníže Vladimír, tak i jeho otec Kirill, byli zednáři. Pro nic za nic se neříká, že zednářství je vždy židozednářství.

Mohu vám vyprávět další detaily. Tato carská mamá, mondénní prostitutka Leonida, měla z prvního manželství pastorkyni [nevlastní dceru], dceru žida Kirbi a jeho první ženy, Eleny. A tato příbuzná budoucí ruské carevny byla lesbičanka. Zdědila od svého otce-žida 17 milionů dolarů a požehnaně se vdala za guvernéra státu New Jersey. Tak tady máte americkou demokratickou vyšší společnost.

Vidíte, jak to vše zapadá dohromady? Zatáhli jsme za jeden článek řetězu a kolik svinstva nám vypadlo? A stále to není všecko. Můžete si myslet, že Vonsjackij sám byl správný člověk, který odhalil zlo. Ale později se zjistilo, že tento Vonsjackij se v prvním manželství oženil s oděskou židovkou. Podruhé se ženil s americkou milionářkou. Přičemž jemu bylo 22 let, jí bylo 40. To znamená, mladý člověk se nejprve žení s židovkou, potom si bere bohatou, o hodně starší amerikánku jménem Marion.

Vraťme se k Leonidě. Když si vzala stařečka Kirbi, zřejmě už nemohl mít děti. Tehdy tato světácká prostitutka udělala dítě s jiným mužem. Taková jsou žido-zednářská manželství. Tak se děje zákonitě mezi degeneráty. Kvůli takovým hokusům-pokusům Leonidy stařeček Kirby se chtěl rozvádět s Leonidou. Jenomže... v ten moment ho zatklo gestapo, a není vyloučené, že ho udala sama Leonida. Ačkoliv žili v neokupované zóně Francie, kdesi v Nice, gestapo i tam zatýkalo, když potřebovalo. A Kirby se nikdy nevrátil z koncentráku...

Monarchisté mohou namítnout, že případ arciknížete Vladimíra Kirilloviče je výjimkou. Jenže takový blbeček v rodě Romanovců nebyl jediný. Nikoliv, drazí přátelé. Teď vám dokážu, že jeho případ nebyla náhoda.

Alexandr Romanov, prasynovec Nikolaje Druhého Okojanného se také ženil s položidovkou. A to ještě v den 53. výročí vyvraždění carské rodiny v Jekaterinburku, 18. června 1971, v ruském pravoslavném chrámu města Cannes. Tam, na francouzské Riviéře, se konala slavnostní panychida za zavražděnou rodinu Romanových, a hned po slavnosti, v tom samém chrámu v 16 hodin se konala svatba Alexandra Romanova, vnuka arci-kněžny Xenie Alexandrovny, sestry Nikolaje Druhého, s Mademoiselle Marií Valgvarnera, dcerou prince Nišemy a Margarety Hirsch. Jelikož matka Hirsch je židovka, nevěsta je položidovka, ale podle rabínských zákonů skutečná židovka. Manželský svazek byl předtím zaregistrován v New Yorku. Kníže Alexandr pracuje zde jako překladatel ve vydavatelství.

Rodiče Alexandra jsou kníže Nikita a kněžna Maria, rozená Maria Hillarionovna Voroncova-Daškova. Jaká to skvělá jména! Nejvyšší ruská společnost. Jenže synáček – žení se s položidovkou. Přičemž hned po skončeni panychidy za ubité Romanovce... Je to vlastně neuctivost, rouhání, plivanec na památku těch, které dnes vyhlašujeme za mučedníky... Psal o tom podrobně monarchista Nikolaj Kremnev v žurnálu "Rossija" z 4.8.1971.

Jde prostě o cílevědomý lov židovstva na potomky jimi zavražděných Romanovců. Dobrá, mluvili jsme o ruských záležitostech. Ale jak se vypořádávají s tímto problémem v jiných zemích a u jiných národů?

Československo. Prvním prezidentem demokratického Československa po první světové válce byl Masaryk. Do konce první světové války to byla Rakousko-Uherská říše a Masaryk tam byl svého druhu disidentem: socialista, demokrat, lidská práva atd., atp. Tenkrát utekl ze své země do Ameriky, kde – coby zednář – oženil se s americkou židovkou jménem Harriet. Opět vidíme, že smlouva s Ďáblem se pečetila krví. Český zednář* se ženil s americkou židovkou.

* Po otčímovi Mesiárik – byl nemaželský syn žida Nathana Redlicha, jeho matka byla moravská Němka Kropaczek. Pozn. ed.

Mně vyprávěli lidé, kteří žili v Československu, že jeho syn, kterého měl s touto židovkou, položid a alkoholik, pořádal pitky v restauracích. Proslavil se tím, že jak táhl se svými kumpány po barech a uviděl na stěnách, jak bylo tehdy běžné, portréty prezidenta republiky, to jest svého otce, nařídil řediteli podniku: "Pověste tu svini nosem ke stěně. Nemůžu jeho portrét ani vidět". A veřejně, aby všichni slyšeli.

Znovu, jak vidíte, rodinné drama. To proto, že byl uzavřen sňatek dvou degenerátů, zednáře s židovkou. Syn, položid a alkoholik, proklíná svého otce. Ačkoliv, tatíček dosáhl svého cíle: přišel k moci. Podle pravidla středověkých theologů, Ďábel vždy se snaží přijít k moci. Současní sociologové vykládají nám středověkého Ďábla jako komplex vládnutí, který je spojen se sadismem a s homosexualitou. Vidíme to společně v Československu.

A jak se to odráží v Polsku? Dokud Polsko bylo ruským královstvím a částí ruské říše, hřměl tam tenkrát veliký revolucionář a socialista Piłsudcki. Józef Pilsudski ještě před revolucí byl několikrát zavřen v blázinci. Po revoluci ovšem tvrdil, že tenkrát pouze simuloval duševní chorobu. Přesto se stal diktátorem Polska. V prvním manželství měl za ženu Rusku, ale Rusy nenáviděl a byl chorobným polským nacionalistou. To značí, že byl obyčejný psychopat. V záchvatu zuřivosti dokonce zabil bratra svojí ženy. Do druhého manželství si obstaral židovku, od které měl dvě dcery položidovky, které dnes žijí v Anglii. Opět to byla ta samá historie. Ale k vládě se dostal.

Po Druhé světové válce vůdcem Polska a generálním sekretářem strany se stal Gomulka. Ale i tento komunistický vůdce byl ženat s židovkou. Z toho vyplývá, že chceš-li se dostat k moci, bez maželky-židovky se těžko obejdeš. Prezidentem Polska za doby Gomulky byl Ochab, který byl také ženatý s židovkou. Takže jak generální sekretář, tak i prezident měli za ženu židovku.

Rovněž u českého premiéra Novotného byla židovská žena. Později Novotného i s jeho ženou-židovkou shodil žid Dubček...

Nyní se podívejme, jak tomu je v kolébce západní demokracie – v Anglii. Rytíř z Windsoru, bývalý anglický král Edward VIII se roku 1936 zřekl trůnu a oženil se s židovkou Wallis Warfild Simpson, která předtím už byla dvakrát rozvedená. To značí, že to byla už obnošená, stará židovka, a kvůli staré židovce král Anglie se zřekl trůnu.

Rakouský princ Ernst Rudiger von Schtarchemberg se v druhém manželství oženil s židovkou Nora Gregor.

Rumunský král Karol přišel o trůn kvůli svojí milence-židovce Magdě Lunescu. Tehdy mu bylo téměř 60, jí okolo 30. Přičemž její skutečné jméno bylo Magda Wolf.

Teď se podíváme, jak tomu bylo v demokratické Americe. Dnes veškerý washingtonský tisk prakticky patří židovce Katherin Mayer. Jejím mužem byl Philipp Graham, ale ten rychle skončil sebevraždou. Philipp Graham se zastřelil ve věku 48 let. Předtím několikrát pobýval v blázinci, ačkoliv, nehledě na to, Philipp byl vydavatelem prestižního časopisu "Newsweek" a novin "Washington post". Kromě toho byl prezidentem Svazu amerických novinářů. Jeho švagrem byl žid-multimilionář Ujin Mayer a nyní Katherin Graham-Mayer je vládkyní tisku hlavního města. Newsweek a "Washington post" jsou hlavní hlasy ve Washingonu.

* – Grigoriji Petroviči, jak je to možné? Washingtonský tisk v rukách židů. Moskevský tisk byl v rukou žida Adžubeje, a teď je v těch samých rukách.

– Ano. Stejná zákonitost.

* – Jak to může Pán Bůh dopustit?

– Lid říká, že Hospodin je na nebi a rohatý je mezi námi, hříšníky. Už jsem vám uvedl velmi dobrou formulaci filosofa-žida, konvertity, hrbáče a zjevného homosexuála Kierkegaarda. V dějinách filosofie je to velmi atraktivní veličina. Je otcem existencionalismu v literatuře. Jeho jméno najdete ve všech encyklopediích. A tento filosof vyslovil následující větu: "Od dob vynálezu knihotisku, Ďábel se usídlil v tiskařské černi". Zřejmě to dobře znal.

* – Dostáváme další paradox. Všichni, kteří křičí: "Svobodu tisku!" by ve skutečnosti měli křičet: "Svobodu Ďáblovi!"

– Pravda pravdoucí. Vyšší Sociologie je věda paradoxů. Proto filosofové říkají, že Ďábel je první extremista. Ďábel se přiklání k extrémům. Pro něj normální život, to je smrt. Takže je to věda velmi složitá a choulostivá. Kdybychom teď nabídli k tisku naše přednášky svobodnému demokratickému americkému vydavateli, nijak bychom neuspěli. Padli bychom pod stejnou prohibici, jaká byla donedávna v SSSR.

A ještě novinky z Anglie. Lídr liberální strany Jeremius Torpe se oženil s židovkou, která předtím byla ženou lorda Harwooda. Zřejmě odvážná židovka. Tento Torpe svého času podporoval samozvance Goleněvského, který se vydával za careviče Alexeje. Byla taková veliká aféra s uznáním Golenevského za ruského careviče Alexeje, pretendenta na trůn Romanovců. Myslím, že Goleněvskij byl ne zcela normální člověk. Brzo po uznání, byl skandál s Jeremiem Torpe. Jeden z jeho homosexuálních milenců zažaloval ho u soudu. Jako obyčejně, aféru ututlali. Tu máte celý výkvět demokracie: lídr strany je homosexuál, ženatý s židovkou a podporuje zjevně psychicky nenormálního monarchistu, pretendenta na ruský trůn.

Ještě jeden příklad. Ještě před 1. svět. válkou existoval jistý rakouský ocelový král, vídeňský multimilionář Wittgenstein, který byl ženat s židovkou*. Jakýpak král mohl by existovat bez židovky? Z jejich dětí, tři z pěti bratří skončili život sebevraždou. Čtvrtý a mladší Ludwig** odmítl dědictví a odešel do kláštera. Opět, je to veliké lidské drama. A vše to je výsledek honu židovek na knížata vezdejšího světa.

* Leopoldina Wittgensteinová – podle ní se ocelárna v Kladně jmenovala "Poldi". Pozn. ed.
** Slavný filosof Ludwig Wittgenstein – jeho nejznámější dílo je "Tractaus logico philosophicus". Pozn. ed.

Německo. Existoval takový veliký německy spisovatel, laureát Nobelovy ceny Thomas Mann, položid. Jeho otec byl bohatý hamburský kupec a zednář v třetím pokolení. A jak se sluší a patří, otec-zednář se oženil s židovkou. Ta samá historie. Thomas Mann naplodil 6 dětí. Dva synové byli pederasti. Syn Klaus začal psát román o sebevraždě, ale nedokončil jej, protože sám skončil sebevraždou. A když čtvrt-žid Hitler přišel k moci, nařídil Mannovy knihy spálit...

Pokud si myslíte, že degenerace je nemoc našeho věku, mýlíte se. Vzpomeňte si význačného římského císaře Nerona. Pološílený homosexuál, upalující křesťany za živa, dávající je roztrhat lvům a jiným dravcům... Ještě v dobách mého mládí studoval jsem malířství a vzpomínám si na obraz Semiradského "Živé Neronovy pochodně". To byl známý ruský malíř, malující historické výjevy. A představte si, že tento pološílený pederast, římský imperátor Nero, byl také ženatý s židovkou jménem Poppea. Přičemž, když byla těhotná, on ji kopnutím nohy do břicha zabil.

A co se děje v současném Izraeli? Syn Ben Guriona, izraelského premiéra, se oženil s nežidovkou, neboli jak říkají sami židé, s "šiksou" [nežidovská dívka, prašivá coura, pozn. překl.]. Následkem čehož, podle talmudských rabínských zákonů, jeho děti nemohou se pokládat za žida. To znamená, že vnuci izraelského premiéra nemohou být plnoprávnými židé ve svém státě. Naopak syn komunistického premiéra Nikity Chruščova se oženil s židovkou. To znamená, že vnuci Chruščova podle těchže zákonů se mohou pokládat za skutečné židy. Tato otázka byla oficiálně vznesena v Knessetu, izraelském parlamentu, komunistickým poslancem Mojšem Sněgom. Toto vše bylo popsáno nikoliv v antisemitském plátku, ale v respektabilním židovském časopisu "New York Times" z 4.2.1970, str. 4. Takže vnuci izraelského premiéra mohou v Izraeli zůstat bez občanství, ale židovští vnukové komunistického premiéra Chruščova mohou kdykoliv přijet do Izraele a obdrží občanství bez problému.

Když už mluvíme o komunistických pohlavárech, hlava americké komunistické strany Aerl Brauer byl také ženat s židovkou. Byla to ruská židovka Raisa Beerkman. Dále uvidíme, že je svého druhu zásada: hlavou americké komunistické strany je vždycky žid nebo amerikán ženatý s židovkou.

Komunistická strana USA byla vytvořena 1. září 1919 ze strany amerických anarchistů. Do té doby v Americe existovala oficiálně strana anarchistů, ale po revoluci v Rusku, přešli s celým krámem do strany komunistické. Prvním generálním tajemníkem se stal William Foster, který byl ženat s židovkou Ester Abramovič. Jak se vám to líbí?

Myslíte, že v Číně to je lepší? Novinář Arnold Leese píše: "Čínský komunismus? Ano, jenže když začal, tak byl židovský". Zjišťujeme, že čínský diktátor Čan Kajši se ženil s čínskou židovkou z rodiny bankéřů Sung. Čan Kajši je výrazná osobnost v historii Číny. Během mnoha let, vedoucím generálem a dodavatelem munice pro Čan Kajška byl žid jménem Mojša Kogan. (Časopis "Suns of Liberty", č. 73, květen-červen 1971.) Další zdroj, kniha Arcon Darole "Historie tajných společností" ukazuje na to, že jak Čan Kajši, tak i Mao Czedun v mládí byli členy Kuomintangu, což bylo čínské zednářství. Hle, co je zajímavé: Oba si našli ženu mezi sestrami.

* – Mám také jednu zajímavost: Čankajškovi dodával munici Kogan, Mao-Ce-Tungovi pomáhal Borodin, rozený Gruzenberg. Oba židovští vůdci spolupracovali. Anglický žid neuměl rusky, sovětský žid neuměl anglicky, jednání se vedlo... v jazyku jidiš.

– Skutečně, oni pomáhali Číňanům dělat revoluci. Mne nejvíc zajímá, že čínští lídři Mao i Čan byli členy čínského zednářství. Což jaksi znamená, že to byli pederasti a čert ví, mohli se i milovat. Ale když se oba dostali k vládě, stali se z nich smrtelní nepřátelé a vedli mezi sebou válku. Psychodynamika je vždy stejná.

* – To je jako když uvidíte tři opilce na lavičce v parku u tenisového kurtu se skleničkou v ruce, nepotřebujete instalovat videokameru, chcete-li vědět, proč tam jsou.

– Prostě, vidíme, že i v Číně se opakuje ta samá věc: pederasti hledají rozptýlení, a miliony lidí umírají a neví ani proč.

* – Grigoriji Petroviči, z toho všeho vyplývá, že gojští degeneráti, tedy nežidovští, přináší svým národům destrukci nevědomky, nechtěně, typu náhodné katastrofy. Židé naopak vědomě zaměřují jednání těchto degenerátů na řízenou destrukci. Vždyť za 4.000 let, židé si dobře osedlali degeneraci, zvykli si na ni, naučili se používat její zákony ve svém zájmu, totiž využívat degeneraci jako zbraň v boji o moc. Degenerace je pro ně dynamitem, který vklínili do normálních ochranných zřízení zdravého státu.

– Zcela správně. Teď se podívejme, jak tomu bylo v SSSR. Jeden z mála nežidů v Leninově vládě byl Lunačarskij. Nejprve se svět dozvěděl, že je ženatý s židovkou N. A. Rozenel. Později jsme se dozvěděli, že i on sám byl čistokrevný žid. Jsou to nové poznatky z dějin ruské revoluce. Až dosud, ve všech knihách Lunačarskij byl vydáván za Rusa. Proto existence židovské manželky by měla vézt k podezření na daného vůdce.

My už víme, že většina vůdců sovětské moci se sestávala z židů nebo položidů. A z těch pár nežidů téměř všichni byli ženati s židovkami. Například Bucharin byl ženat s židovkou Esfiri Gulevič. Žena lidového komisaře Andrejeva byla židovka Dora Moisejevna Hazan. Lidový komisař obrany Klim Vorošilov byl ženat s židovkou Ekaterinou Davidovnou... A nepíše o tom nějaký bílý emigrant nebo proslavený židožrout, ale píše to Stalinova dcera Světlana Alilujeva ve své knize "Dvacet dopisů příteli".

Hle, ještě jedna dobrá ilustrace k tomuto problému. Svého času, léta dvacátá nebo třicátá, vystupovala v Paříži slavná tehdy tanečnice a zpěvačka Josefina Bakerová. Narodila se v USA. Otec byl žid, matka černoška. Zřejmě jakýsi žid zachtěl si vylepšit genetiku na účet horké, zdravé černošské krve. Výsledkem bylo zrození Josefiny Baker. Josefina měla 10 dětí, ale všechny byly adoptované. Přičemž z různých zemí: z Indie, Japonska, Izraele, Afriky, Finska, Alžírska, Koreje atd. Když tancovala v městě světla, v Paříži, proslavila se po celém světě jako ztělesnění ženství. A současně... byla neplodná. Ale ona milovala děti a chtěla mít děti. Když si jich vzala 10 z různých zemí, svým způsobem měla genetickou internacionálu. Pro ní to vše bylo drama... To se stává, když táta-žid chce si vylepšovat genetiku.

* – Grigoriji Petroviči, to nám ale dává chmurný obraz do budoucna. Co potom mohou dělat normální lidé? Jak tomu vzdorovat?

– V principu, tento problém nemá konečného řešení. Je neřešitelný. Je to svého druhu sociální slepá ulička. Najít konečné řešení, opakuji, je prostě nemožné, protože by to znamenalo zničit 52-54% žen a mužů. To samozřejmě nikdo, s výjimkou 1/4 žida Hitlera, 1/2 žida Lenina a celého žida Trockého, nikdo dělat nebude, ba i užitek z toho by byl malý. Stalin v SSSR střílel, střílel všechny leninisty, trockisty, bucharince atd... A nijak to nepomohlo. Dneska je jich opět jako máku. Sacharov a sacharovci se objevili, Solženicyn a další s ním. Jak vidíme, tento problém kardinálně řešit nelze. Je to odvodňovací stružka všech dob a všech národů. Nikdo ji nevyčistí úplně.

Jiná odpověď je nekontrolovat nic, ať se to vyřeší samo. Tehdy se strouha brzy naplní, začne přetékat a tento lidský odpad nakazí svou hnilobou okolní prostředí. Proto je nutná neustálá kontrola. Je nutno neustále očisťovat odpad společnosti. Vysvětlovat zdravým lidem, co je čeká v manželství s degenerátem. Vysvětlovat degenerátům, co je čeká, když budou chtít mít vlastní děti.

Neuvazovat je na krk normálním lidem. Chcete-li mít za děti degeneráty, mějte si je, ale plaťte si za toto potěšení sami. Myslím, že by to bylo spravedlivé a nevím, co by kdo mohl namítat proti. Samozřejmě, to by bylo ideální. Ale aspoň jako minimum, mělo by se prostřednictvím masových sdělovacích prostředků obeznámit veřejnost se zákony Vyšší Sociologie, které zde studujeme.

Je nutné co nejrychleji uvést tento kurs jako část povinné výuky starších tříd střední školy.

Lidé to musí znát, aby mohli zakládat zdravé rodiny, aby zavládl mír a klid v naší vyčerpané zemi, aby každý z nás jak doma, tak i v zaměstnání se vyvaroval kataklysmů a skandálů a mohl žít v normálních pracovních podmínkách.


Další kapitola
Přejít na OBSAH